чемпіонат України з рукопашного бою-2021, Київ. фото

Білоцерківський боєць стає бронзовим призером чемпіонату України з рукопашного бою

В Києві на чемпіонаті України з рукопашного бою змагалися взяли участь понад 200 найсильніших бійців із 20 областей держави. Відбувалися командні змагання серед дорослих з 5 по 7 березня.

Відзначимо, що це – один із найбільших і видовищних спортивних заходів, організованих Всеукраїнською федерацією рукопашного бою за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Рукопашний бій є невід’ємною складовою підготовки військовослужбовців і працівників правоохоронних органів.

Спортсмени змагалися в розділах «дозований контакт», де дозволено нанесення ударів руками, ногами, виконання кидків, больових та задушливих прийомів, «легкий контакт», ката, демонстрували техніку та прийоми самозахисту з використанням зброї та без.

Що ж до результатів поєдинків, то єдину нагороду до медальної скарбнички Київщини приніс білоцерківський боєць Роман Покропивний. Вихованець тренер Володимира Якименка виборов бронзову медаль у розділі «Дозований контакт», у ваговій категорії  60 кг.

 

 

«Чемпіонат України – видатна подія для виду спорту. Рукопашний бій сьогодні є тим видом спорту, що розвивається найбільш динамічно у всіх важливих напрямках, і як спорт вищих досягнень і як масовий, котрим займаються тисячі хлопців і дівчат різного віку. Важливо, що Федерація займається військово-патріотичним вихованням дітей і молоді, розвиває їх фізично та ментально», – наголосив заступник міністра молоді та спорту Матвій Бідний.

В складі обласних збірних – кращі спортсмени, переможці міжнародних турнірів, військовослужбовці, представники силових структур, зокрема, Управління державної охорони, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Державної митної служби, Національної поліції, Національного антикорупційного бюро України.

«За результатами змагань відібрана Збірна команда, що вже найближчим часом розпочне підготовку до міжнародних турнірів. Насамперед, до чемпіонату світу, де ми повинні зайняти перше місце. А також ми вже розпочали підготовку до Кубку Президента України, що відбудеться в серпні цього року в рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України», – відмітив Президент ВФРБ Юрій Радченко.

Відтак, за результатами змагань відібрано збірну команду України для участі в чемпіонаті світу, що вперше в історії цього виду спорту відбудеться в Києві на початку жовтня цього року. Також національна Збірна візьме участь в Кубку Президента України та Всесвітніх спортивних іграх цьогоріч, - інформує Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

Результати змагань

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.03.2021

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути