Чемпіонат Київської області з пляжного волейболу, Біла Церква. Фото

Білоцерківці стають чемпіонами Київщини з пляжного волейболу

23-24 серпня Центральний пляж Білої Церкви на березі річки Рось став ареною для проведення відкритого чемпіонату Київської області з пляжного волейболу з нагоди святкування Дня Незалежності України.

В обласній першості взяли участь команди з Борисполя, Білої Церква та Білоцерківського району. Загалом 36 волейболістів змагалися за титул чемпіона Київщини.

На піщаному майданчику зійшлися в популярній грі жіночі та чоловічі команди, а змагалися у форматі 2х2.

Серед семи жіночих команд чемпіонками Київської області стали Анастасія Лагутіна та Софія Бойко. Срібло змагань вибороли Анна Ільченко / Ярослава Гончарук. А дві Анастасії, Джима й Скрипківська стали бронзовими призерками.

11 команд зібрали чоловіки. Так, перше місце посіли Ігор Яндович / Євген Мазнєв. Віце-чемпіонський титул здобули Антон Моісеєв з Назаром Голубцовим. Тандем Олег Толмачов / Сергій Згоба вибороли бронзову нагороду.

Жодного шансу суперникам не дали волейбольні команди Білої Церкви - саме вони посіли всі місця на п’єдесталі пошани.