Біатлонна першість України-2022. Результати молодіжного та юніорського чемпіонатів

В Карпатах, на спортивній базі «Тисовець» цими днями триває чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат-2022 (10-17 лютого).

І вже маємо перші успіхи серед представників збірної команди Київської області.

Результатом індивідуальної гонки серед дівчат молодшої вікової категорії став титул віце-чемпіонки України для Надії Пономаренко, вихованки ДЮСШ «Борщагівець» та тренерського дуету Тетяни й Володимира Попових. В спринті на 5 км серед молодших дівчат Надії трішки не вистачило, щоб потрапити  на п’єдестал пошани  - вона стала п’ятою.

Завершиться всеукраїнська першість змішаними естафетами серед старшої, середньої та молодшої вікових груп, які відбудуться 16 та 17 лютого.

Нагадаємо, що на передодні старту молодіжного чемпіонату відбувся юніорський чемпіонат України з біатлону, де збірна команда Київщини також має нагороду. В спринті серед юніорок срібну медаль виборола Оксана Москаленко.