Сергій Никифоров, Берлін. Фото

Берлін-2018: Третю медаль Україні знову приносить Київщина. ВІДЕО

Легкоатлет з Київщини Сергій Никифоров став бронзовим призером зі стрибків у довжину чемпіонату Європи з легкої атлетики, що цього тижня триває у німецькому Берліні.

 

 

З гордістю відзначаємо, що це третя нагорода збірної України і всі три медалі здобуті спортсменами Київщини:

Сенсація вперше після 1966-го: історичне досягнення української ходьби в Берліні

Призер торішнього чемпіонату Європи у приміщенні Сергій Никифоров  у кваліфікації здобув необхідний результат лише в останній спробі.  З восьмим результатом 7.86 м  броварчанин зумів вибороти право вчора поборотися за нагороди Берліна-2018.

 

 

У фіналі Сергій відразу почав діяти. Результат 7.97 м в другій спробі дозволив йому стати другим. У третій Сергій виконав другий найліпший  стрибок в сезоні, показавши 8.13 м. З таким результатом він посів перше місце, але втратив його в передостанньому раунді.

Та спортсмен з Греції Мілтіадіс Тентоглу стрибнув на 8.25 м, продемонструвавши найкращий стрибок та відтіснивши українця на друге місце. А німець Фабіан Гейнль стрибнув також з результатом 8.13 м та став срібним призером. Никифоров виступав вже після Гейнля, але стрибнути вище він не зміг, внаслідок чого – бронзова нагорода. Та третій результат для представника Київщини -  це успішний високий результат.

Long Jump Men FINAL

MILTIÁDIS TENTÓGLOU - 8.25

FABIAN HEINLE - 8.13 SB

SERHII NYKYFOROV - 8.13

 

 

"Боротьба за медаль Сергія Никифорова". Цей заголовок має подвійний підтекст. Адже у середу в Берліні на чемпіонаті Європи спочатку Сергій Никифоров протистояв суперникам, а потім вже тренерський штаб збірної України вів боротьбу за нагороду Сергія з суддями. І лише через декілька годин після завершення змагань, далеко після опівночі ми могли стверджувати: Сергій Никифоров – бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрибків у довжину!", - коментує Федерація легкої атлетики України.

 

 

ВІДЕО БРОНЗОВОГО СТРИБКА

Відзначимо, що до бронзової нагороди європейської першості Сергія Никифорова «довело» тренерське подружжя Валерія та Наталії Грєдунових.

 

 

Також вчора ввечері відбулися фінальні виступи зі штовхання ядра, в якому б мала виступати ще одна представниця Київської області Ольга Голодна. Але, нажаль, наша спортсменка до фіналу не потрапила.

Нагадаємо попередні результати спортсменів Київщини у спортивній ходьбі на 50 км (власне, це єдині результати і всієї збірної України): золото здобув Мар’ян Закальницький, срібло – Аліна Цвілій.

 

РОЗКЛАД ТРАНСЛЯЦІЙ ЧЄ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Пряма трансляція:

http://fanat.tv/channels/1-eurosport-1

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.08.2018

Читати далі
Згорнути