Будівництво майданчиків в Березанській ОТГ. Фото

Березанська ОТГ: список спортоб’єктів поповниться вже цьогоріч

Начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв продовжує робочу поїздку Київщиною, де цього непростого 2020 року, незважаючи на карантинні обмеження та загрози пандемії, продовжується розбудова спортивної інфраструктури. Адже поява в області нових спортивних об’єктів є запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Цього разу візит було здійснено до Березанської об'єднаної територіальної громади, список спортивних об’єктів якої вже цьогоріч поповниться новими спортмайданчиками.

 

 

Разом з заступником голови Березанської ОТГ Русланом Хрулем пан Тимофєєв провів інспекцію будівництва двох мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям для занять ігровими видами спорту розміром 42х22 м. Розташовуватимуть об’єкти в Березані по вулиці Героїв Небесної Сотні, 9 та Академіка Дородніцина, 8.
Зазначимо, що мультифункціональні майданчики будуються за рахунок субвенції з державного бюджету та коштів місцевого бюджету.

 

 

Також відбулася наради з обговореня проблемних питань будівництва майданчика для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території Березанського навчально-виховного комплексу Березанської міської ради по вулиці Набережній, 118. Обладнання для спортоб’єкту передано управлінням фізичної культури і спорту 2019 року.
Зазначимо, що зводитиметься воркаут-майданчик на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки: фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються - за рахунок місцевого.

 

Проєкт майданчика для воркаут

ДОВІДКОВО про субвенцію
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 року № 571 «Про деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту» на території Київської області реалізується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.
Отримання субвенції на будівництво майданчиків відбувається за умови співфінансування державного і місцевого бюджетів, в обсязі не менше ніж 50% загальної вартості робіт з місцевого бюджету.
Спеціально створена обласна комісія з питань розподілу обсягів субвенції з урахуванням критерії Постанови Уряду визначила шість пріоритетних місць для будівництва майданчиків: Бориспіль, Броварський район (Богданівка, Калинівка), Буча та Березань (два майданчики).

ВСІ СПОРТОБ'ЄКТИ КИЇВЩИНИ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му

Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Інфраструктура Київщини: три стадіони і 29 футбольних полів збудовано у 2019 році

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.05.2020

м.Березань
Читати далі
Згорнути