Жан Беленюк, Валерій Андрійцев. Фото

Беленюк: У Андрійцева ніколи не болить, його ніколи не доводиться просити

Срібний призер Олімпіади-2016 з греко-римської боротьби Жан Беленюк розповів на власній сторінці в "Фейсбук", що останнім часом часто спарингує з іншим володарем олімпійського срібла, але в боротьбі вільній.

"Коли в місті немає класиків моєї категорії, таке останнім часом трапляється досить часто, на жаль, то завжди можна розраховувати на Валеру Андрійцева, - пише Жан. - Я отримую велике задоволення від тренувань з ним: величезна працездатність, професіоналізм і готовність бути в будь-якому місці у будь-який час заради гарної, продуктивної роботи. Це підкуповує в ньому!

У людини ніколи нічого не болить, його не доводиться просити постояти ще пару хвилин, або відпрацювати ще одне положення. У цьому випадку доводиться вмовляти мене. Одним словом, хлопець не шкодує себе на тренуваннях! Ось лишень такий підхід до своєї справи приносить бажаний результат. Це дало можливість Валері побувати в призах на всіх можливих п'єдесталах. Зокрема - взяти срібло лондонської Олімпіади.

Хлопці, не потрібно себе шкодувати! На тренуванні очікуйте, поки суперник скаже: "Все, досить, більше не можу", але не звикайте самі вимовляти цю фразу, як би важко не було".

За інформацією ua-football.com

 

ВСЕ ПРО ВІЛЬНУ БОРОТЬБУ КИЇВЩИНИ ТУТ

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.12.2018

Читати далі
Згорнути