Прощання з Григорієм Хижняком. Фото

Баскетбольна спільнота попрощалася з Григорієм Хижняком

Дерева помирають стоячи…

Сьогодні у столичному Палаці спорту зібралася багаточисельна баскетбольна спільнота Києва та України – гравці та тренери різних епох, баскетбольні функціонери, журналісти, бізнесмени, представники влади, фанати і просто прихильники баскетболу.

На жаль, зібрав усіх страшний привід. 5 жовтня на 45-му році життя назавжди пішов від нас видатний баскетболіст Григорій Хижняк. Інфаркт - невтішний діагноз поставили лікарі...

 

 

Григорій з тих людей, про яких добре говорять не тільки після смерті. Велика Людина з великої літери. Лишив слід в спорті, в особистому житті, в серцях всіх, хто його знав. Бо його доброті та людяності не можна було не дивуватися. Всім допомагав, не тільки баскетбольній общині - і дітям, і людям з особливими потребами, і волонтерив на фронті, вносячи з хати останнє. Баскетбольна сім’я понесла страшну втрату.

 

 

Григорій Хижняк був одним із найкращих оборонних центрових європейського баскетболу початку 2000-х. Виступаючи за каунаський "Жальгіріс", став чемпіоном Литви у сезоні-2000-2001. Григорій виступав за збірну України на двох чемпіонатах Європи, 1997-го і 2003 року. Грав за три українські клуби «Будівельник», «Київ» та «Дніпро». Після закінчення кар'єри гравця та чемпіонату Української Суперліги 2009/2010 став тренером дубля команди "ДніпроАзот". З сезону 2011/12 – директор з маркетингу "Будівельника".

 

 

Смерть видатного українського центрового Григорія Хижняка стала шоком не лише для людей, які з ним грали, а й для журналістів, які розповідали чи досі розповідають про баскетбол. Воно й не дивно, адже Григорій був одним із найдоступніших українських спортсменів, завжди відзначався відкритістю і надзвичайною порядністю. До вашої уваги спомини спортивних журналістів.

Похоронили Григорія на центральній алеї столичного Берковецького кладовища.

 

 

Команда Управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації висловлює співчуття дружині Ользі, сину Платону та близьким і рідним Григорія.

R.I.P.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.10.2018

Читати далі
Згорнути