Мультифункціональний майданчик, Баришівка. Фото

Баришівка спортивна: Сергій Тимофєєв проінспектував спортивну інфраструктуру міста

Справжній бум з будівництва спортивних об’єктів триває цього непростого 2020-го року на теренах Київщини. Пандемія коронавірусної хвороби, введені та послаблені карантини внесли свої корективи у його величність Спорт, змінивши назавжди спортивні календарі. Проте це не вплинуло на розвиток спортивної інфраструктури. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Тільки цьогоріч в рамках обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки заплановано зведення та відкриття 68 спортивних об’єктів. А ще ж під пильним наглядом Управління фізичної культури і спорту зводяться майданчики за державною програмою, заплановано завершення недобудов з минулого року.

Читайте також: У Волошинівці відкрито спортивний майданчик за участю принцеси воркауту

 

 

Весь процес, від поставки спортивних комплектуючих до відкриття об’єкту, контролює особисто керівник Управління Сергій Тимофєєв. Відвідуючи з метою інспекції будівництво спортивних майданчиків, він впевнюється, чи все йде як слід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сергій Тимофєєв завітав на Баришівщину: цьогоріч в районі з'являться два нових спортоб'єкти

 

 

Цього разу з метою огляду діючої спортивної інфраструктури та інспекції будівництва майбутніх об’єктів пан Тимофєєв завітав до Баришівської ОТГ, смт Баришівки.

 

Тут буде збудований мультифункціональний майданчик

Саме тут, по вулиці Центральній, 34 на території спортивного комплексу «Прогрес» і розташовані спороб’єкти. За програмою «Київщина спортивна» тут зводиться мультифункціональний майданчик з гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту розміром (32х18 м). Для «мультика» вже розчищене місце і розпочалися роботи з підготовки основи під покриття.

 

 

Зауважимо, що на об’єкт передане спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування майданчика, закуплене Київською обласною державною адміністрацією коштом обласного бюджету. А встановлення поля проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

 

Голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко розповів про повнорозмірне поле спорткомплексу, яке має натуральний газон та віднедавна там облаштована система поливу. Поле доглянуте, легкоатлетичні доріжки функціонують - помітно, тут за спортоб’єктами слідкують.

 

 

Також на території комплексу успішно функціонує поле для міні-футболу зі штучним газоном (42×22 м) та майданчик з вуличними тренажерами, зведені за програмою «Київщина спортивна» та офіційно відкриті 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Київщина спортивна»: футбольне поле в Баришівці до відкриття готове!

 

 

“В умовах карантину намагаємось продовжувати роботу у напрямку розвитку спортивної інфраструктури. Адже спорт, здоровий спосіб життя - це запорука здорового майбутнього! Київщині спортивній бути!”, - коментує Сергій Тимофєєв.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською облдержадміністрацію (Управлінням фізичної культури і спорту) закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

Спортивній інфраструктурі – бути!

#Київщинаспортивна

 

 

Фото прес-служби Управління фізичної культури і спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.07.2020

Баришівська РДА
Читати далі
Згорнути