Бадмінтоністи України помірялися силами на чемпіонаті Київщини з бадмінтону в гостях

З 8 по 9 грудня 2017 року Київський регіональний центр «Інваспорт» провів відкритий чемпіонат Київської області з бадмінтону (особистий і командний) серед спортсменів з вадами слуху до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Ці змагання традиційно являються заключними у низці змагань бадмінтоністів України і являються підсумковими змаганнями спортивного сезону 2017 року.

Всього у змаганнях брали участь 40 спортсменів з Київської, Вінницької, Луганської областей, міст Дніпро, Одеса та Київ. Така кількість учасників зобов’язувала до високої відповідальності. Бригада суддів на чолі з головним суддею змагань Мариною Лаврик зробила все можливе, щоб змагання відбулися на високому рівні.

Велика кількість учасників сприяла підвищенню конкуренції, а проведення в стислі терміни особистої та командної першості  теж вплинуло на атмосферу спортивних поєдинків, азарт учасників і видовищність змагань.

В особистій першості змагання проводилися окремо серед дорослих і юніорів. В особистій першості серед чоловіків сильнішими виявилися спортсмени з Вінницької області і Дніпра. Серед жінок в особистій першості першість вибороли спортсменки з Дніпра, Києва і Вінницької області. Як і серед чоловіків так і серед жінок спортсмени Київської області посіли місця в середині турнірної таблиці. А от у змаганнях серед юніорок спортсменки Київської області Діана Набіуліна і Валентина Мостенська завоювали золоту і бронзову медалі відповідно. У змаганнях серед юніорів Богдан Чоловський з Білої Церкви завоював бронзову медаль.

В командних змаганнях збірна Київської області-1 пропустила вперед збірну Вінницької області-1 і команду дніпрян, та у підсумку завоювала бронзові медалі. Збірна Київської області-2 посіла загальне 5-8 місце.

На церемонії нагородження і закриття змагань начальник регіонального центру «Інваспорт» Марія Віниченко привітала всіх присутніх, подякувала усім за стійкість і волю до перемоги та підкреслила, що Київський регіональний центр «Інваспорт» був першим центром, який розпочав розвивати бадмінтон серед спортсменів з вадами слуху і зараз маємо по всій Україні велику кількість спортсменів з бадмінтону. Марія Василівна закликала всіх не зупинятися на досягнутому і надалі спільно розвивати бадмінтон та запросила всіх частіше приїздити змагатися на Київщину.

Переможцям і призерам в особистій першості вручені медалі і дипломи, а переможцям і призерам командної першості вручені кубки, дипломи і медалі. Також за підсумками цих змагань і спортивного сезону 2017 року були визначені і нагороджені пам’ятними кубками найкращі спортсмени-бадмінтоністи України з вадами слуху.

Вітаємо всіх спортсменів-бадмінтоністів та їх тренерів з здобутками спортивного 2017 року, з прийдешніми різдвяними та новорічними святами і бажаємо усім здоров’я та подальших успіхів!

За інформацією регіонального центру «Інваспорт»