Сергій Тимофєєв, Дмитро Влох. Фото

Асоціація спортивного танцю України: договір про співпрацю підписано

Важлива для розвитку кінного спорту на Київщині історична подія відбулася 21 травня в Управлінні фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації - урочисте підписання Договору про співпрацю та співробітництво між Управлінням в особі начальника Сергія Тимофєєва та Київським відокремленим підрозділом громадської організації «Асоціація спортивного танцю України» в особі голови Дмитра Влоха.

 

 

Головною метою угоди є насамперед розвиток фізичної культури і спорту, а конкретно спортивного танцю в Київській області.

Спільна діяльність Управління та Асоціації спрямована на розвиток масового, резервного спорту та спорту вищих досягнень, розбудови спортивної інфраструктури, підготовки спортивного резерву для збірних команд Київської області та України зі спортивного танцю.

Згідно предмету договору Управління та Асоціація будуватимуть свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного.

Управління фізичної культури і спорту запрошує до співпраці через підписання угод громадські організації та спортивні федерації з метою розвитку спорту нашої області та держави.

ДО УВАГИ ФЕДЕРАЦІЙ: ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПРОЕКТ ДОГОВОРУ (Завантажити можна за посиланням)

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.05.2019

Читати далі
Згорнути