Армрестлери Київщини завершують рік з медалями чемпіонатів світу та Європи

Відразу на двох головних першостях планети та континенту вибороли нагороди армрестлери Київщини – ось так наші хлопці звершують рік. Але знов таки це ще не кінець – адже боротися за Кубок України у Воловець на Закарпаття, який відбудеться з 16 по 19 грудня, поїде команда Миколи Хиценка.

А тепер, власне, мова піде про самі здобутки, зокрема, і про самого «граючого» тренера пана Миколу Хиценка.

Отже, чемпіонат світу в румунському Бухаресті проводився з 24 листопада по 3 грудня.

Хиценко став чемпіоном світу. Його вихованець Володимир Костків посів п’яте місце. Олександр Пустовар, параармспортсмен, також став п’ятим, чим підтвердив норматив на майстра спорту.

Чемпіонат Європи з армспорту з 24 листопада по 1 грудня приймав Вільнюс (Литва). Володимир Костків став дворазовим срібний призером, чим виконанав норматив майстра спорт. Олександр Пустовар здобув срібло та бронзу. А сам Микола Хиценко - дворазовий чемпіон Європи!