«Арена» на високих теренах

25 жовтня відбулася церемонія нагородження вихованців спортивно-молодіжного клубу «Арена», які здобули високі спортивні досягнення та представляли нашу країну на чемпіонатах світу з джиу-джитсу та панкратіону. Нагороджував особисто голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод.

 


На даний час в клубі займається близько 100 дітей, серед яких хлопці і дівчата різних вікових груп.
Клуб дислокується в приміщенні Миронівської районної державної адміністрації, в спортивному залі якого проводяться навчально-тренувальні заняття під керівництвом тренера Максима Морозенка (І-й дан чорного поясу, що відповідає рівню нормативу майстра спортивної боротьби джиу-джитсу, Чемпіон України по фул-контакту (повний контакт) -2004 рік, другий призер чемпіонату України по лайт-контакту (м’який контакт), чотирикратний чемпіон Київської області).
Ігор Черногод вручив подяки та іменні годинники: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі виховання підростаючого покоління та пропаганду здорового способу життя голові спортивно - молодіжного клубу з джиу - джитсу та панкратіону "Арена" Морозенку Максиму Леонідовичу та його аренівцям, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно – спортивного руху в нашому районі.

Нагороди було вручено Голінко Анастасії - учениці 9- го класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, яка стала у 2018 році чемпіонкою України з бразильське джиу –джитсу, чемпіонкою України з панкратіону та здобула золото на чемпіонаті світу з панкратіону, що проходив у Казастані. Сорузькій Наталії - учениці 9- го класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, у 2018 році стала чемпіонкою України з панкратіону та здобула срібло на чемпіонаті світу з пакратіону (республіка Казахстан). Святуну Іллі – учню 7 класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, 2018 року виборов золото на чемпіонаті України з панкратіону та став чемпіоном світу з панкратіону. Гуляєву Олександру – студенту Богуславського педагогічного коледжу ім.. І.С.Нечуя – Левицького, 2016 року став чемпіоном України та чемпіоном світу з панкратіону, у 2018 здобув золото на чемпіонаті світу з панкратіону, що проходив у Казахстані.
Після урочистої частини у вузькому сімейному колі голова адміністрації ознайомив діток із планом будівництва спортивного комплексу та повідомив, що до кінця 2019 року об’єкт буде зданий в експлуатацію та в них буде можливість проводити тренування і змагання у великому спортивному залі.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.10.2018

Миронівська РДА
Читати далі
Згорнути