Антон Сиротян стає дворазовим чемпіоном України зі сноубордингу

Курортний  Буковель з однойменною базою традиційно цієї тільки в горах сніжної зими приймає старти із зимових видів спорту.

 

До старту готові!

Так з 2 по 8 лютого відразу дві всеукраїнські першості зі сноубордингу в паралельних дисциплінах відбулися в Карпатах: чемпіонат України серед юніорів та юніорок  (4-6 лютого) та чемпіонат України серед юнаків та дівчат (6-8 лютого).

 

Валентина Іванова, Антон Сиротян

Представник Київщини, наша олімпійська зірочка, кандидат в майстри спорту зі сноубордингу Антон Сиротян стає дворазовим чемпіоном України з паралельних дисциплін - слалому-гіганту та паралельного слалому. Відзначимо, що минулоріч Антон також здобув дві золоті нагороди.

 

 

Вітаємо тренера спортсмена Валентину Іванову та всю молодіжну команду Київської області зі сноубордингу за достойні виступи на чемпіонатах України.

 

Тренери Фоміних Юлія та Іванова Валентина з командою  Київської області після вдалих стартів

На чемпіонаті України серед юнаків та дівчат у віковій групі 2005-2006 р.н. виступала також Аріна Руда.У двох видах вона посіла п’яті місця - паралельний слалом-гігант та паралельний слалом.

На ЧУ серед юніорів участь взяли Георгій Рудий, Руслан Фоміних та Єгор Лозицький. Відсутність снігу та аномально тепла зима не дали змоги показати заплановані результати.

Рудий Георгій - 9 місце, паралельний слалом, 9 місце, паралельний слалом-гігант.

Лозицький Єгор – 14 місце, паралельний слалом-гігант.

Фоміних Руслан – 16 місце, паралельний слалом-гігант.

ЧУ серед дорослих з паралельного слалому через погодні умов перенесли на інші терміни.

Тренер Валентина Іванова та її вихованець Антон Сиротян щасливі та задоволені результатом ЧУ серед юнаків. Батько спортсмена Володимир також задоволений очікуваним результатом.

Окремі слова вдячності сім’ї Сиротян, Володимиру та Світлані від висловлює Валентина Іванова, адже саме вони докладають багато зусиль для досягнення результатів та здобуття перемог свого сина Антона.

 

Валентина Іванова, Антон Сиротян, Володимир Сиротян

 

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.02.2020

Читати далі
Згорнути