Буча ролер фест. Фото

Аматори роликового спорту бучно пофестивалили на «Буча ролер фест»

Неймовірно веселий і захоплюючий фестиваль відбувався на бучанському міському стадіоні цієї по-літньому спекотної неділі – спортивно-масовий захід для аматорів роликового спорту «Буча ролер фест» серед дітей до 10 років. А проводилися змагання в рамках відкритого чемпіонату Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

 

 

Понад 80 малюків з Бучі, Ірпеня та Києва виборювали місця на п’єдесталі. І, незважаючи на свій юний вік, відчайдушно гнали трасою, виконуючи настанови тренерів-батьків, отримані на старті. Їхали, падали та знову вставали, з неприхованими сльозами радості від перемоги та гіркоти поразки добиралися фінішу.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

А взагалі під час спортивного свята відбувалися різні естафети, змагання на швидкість, біг на різних дистанціях та багато інших спортивних розваг.

 

 

Відзначимо, що мали можливість прийняти участь дітки, що мають різноманітні відхилення розвитку, спробувавши свої сили в категорії «Особливі діти».

 

 

На фест завітав підтримати своїх спортсменів Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і  спорту КОДА, взявши участь в урочистій церемонії відкриття разом з президентом Бучанської федерації роликового спорту Денисом Тулянкіним.

 

 

«Дуже приємно відзначити, що в славетній Бучі в рамках відкритого чемпіонату Київської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах відбувається фестиваль «Буча ролер фест». Бажаю малечі отримати позитивні емоції, продемонструвати найкращу техніку і найліпший спортивний результат. А батькам і дідусям з бабусями – пошитися своїми дітьми. Слава Україні!», - як завжди емоційно та під нічні оплески трибун привітав гостей свята Сергій Тимофєєв.

 

 

Денис Тулянкін підхопив ініціативу привітань, звернувшись безпосередньо до спортсменів: «Для когось ця подія вперше в житті. Але я вам нагадую, що насамперед слід бути веселими, дуже швидкими і отримати від участі величезне задоволення. Адже свято ми робимо саме для вас, щоб ваші посмішки були найціннішими і найважливішими призами сьогодні. Швидких секунд, гарного старту та ще кращого фінішу. Всіх зі  святом Буча Ролер Фест!»

 

ФОТО ПРЕС-СЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КОДА

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.05.2019

м.Буча
Читати далі
Згорнути