Аліна Акобія, ЧЄ Іспанія. Фото

Аліна Акобія здобуває надзвичайно красиву перемогу на чемпіонаті Європи (відео)

У Понтеведрі (Іспанія) на чемпіонаті Європи серед юніорів завершилися змагання з жіночої боротьби. Українська збірна до чотирьох бронзових нагород першого дня додала золото, срібло і бронзу.

Єдине, як виявилося, золото національній збірній команді принесла представниця Київщини Аліна Акобія, яка виступає в категорії до 57 кг. Усіх своїх суперниць підопічна Олександра Кутакова перемогла достроково, на туше, не віддавши опоненткам жодного балу. Досягнення, погодьтеся, унікальне.

Свій чемпіонський шлях Аліна почала з перемоги всього за 70 секунд над угоркою Тамарою Доллак. У чвертьфіналі Акобія всього через 97 секунд поклала на лопатки полячку Маґдалену Ґлодек. Півфінальну сутичку з росіянкою Анастасією Сидельниковою Аліна завершила за дві хвилини. Всього на 15 секунд довше від росіянки у фіналі протрималась білоруска Марія Гуліда. Надзвичайно красива перемога!
Додамо, що чемпіонкою Європи серед юніорів Акобія стала вдруге в кар'єрі. Вперше на вершину Аліна здіймалася два роки тому в німецькому Дортмунді. Крім того, в 2016-му талановита українка виграла першість континенту серед кадетів.
ВІДЕО СУТИЧОК
Загалом українська збірна з жіночої боротьби виграла сім медалей.

Нагадаємо, що стартував чемпіонат Європи серед юніорів виступами борців греко-римського стилю. Українці відзначилися одним сріблом - його здобув єдиний представник Київщини Віталій Андрійович. Завершиться турнір 9 червня сутичками представників вільної боротьби.