Дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх здобуоли борчині Київщини. Фото

Аліна Акобія-Грушина: «Ми справились. Дві ліцензії на Олімпійські ігри їдуть до України!»

«Ми справились. Дві ліцензії на Олімпійські ігри їдуть до України! Дуже дякую всім за вітання, за підт римку й допомогу до цього важдивого старту», - коментує Аліна Акобія-Грушина на свій сторінці в Фейсбук.

 

 

Дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх в Токіо для української збірної здобули вільники на ліцензійному турнірі з трьох стилів боротьби в Будапешті. І обидві ліцензії вибороли спортсменки Київської області - Ірина Коляденко та Аліна Акобія-Грушина.

 

 

Cрібна призерка світу Ірина Коляденко (62 кг) у фіналі впевнено, з рахунком 10:0, достроково перемогла досвідчену борчиню з Латвії - Анастасію Григор'єву. Однак вирішальним поєдинком для пілопічної Володимира Яременка став півфінал проти Маріани Чердівари з Молдови, в якому вона відпрацювала на відмінно і також здобула чисту технічну перемогу. Ірина стає майстринею і справжньою профі! Переглядаючи цей поєдинок, відчуваєш гордість за наших красунь!

Аліна Акобія-Грушина (57 кг) блискуче перемогла в півфіналі з рахунком 10:0. В результаті вихованка Олександра Кутакова здобула срібну нагороду.

 

 

Загалом європейський відбір на Олімпіаду в Токіо зібрав учасників з 35 країн континенту і вибороти путівку в Японію змогли лише фіналісти турніру.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.03.2021

Читати далі
Згорнути