чемпіонат України з веслування, Дніпро. фото

Акваторія Дніпра прихильно зустріла веслувальників трьох чемпіонатів України. Сезон відновлено

Акваторія Дніпра в місті з однойменною назвою приймала чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів.

15 медалей!!! вибороли спортсмени Київської області у змаганнях серед молоді до 23 років,  - повідомляє Київська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Анастасія ЮРКЕВИЧ перемогла у складі байдарки-четвірки на дистанції 200м

Юлія ЮРІЙЧУК - 1 місце у байдарці-четвірці на дистанціях 200м та 500м; 3 місце у байдарці-одичці на 200м та 500м

Даніїл КУЗЬМІН - 1 місце у байдарці-двійці на 200м та 2 місце у четвірці на 500м.

Також Юлія та Даніїл стали другими у змаганнях на 500м у двійці-міксі.

Даніїл ПЛАТАШ - чемпіон України серед юніорів в спринті на 200м у байдарці – одиночці.

На дистанціі 500м серед юніорів Анастасія ЮРКЕВИЧ - 1 місце у байдарці-четвірці та 2 місце у двійці

Данііл ПЛАТАШ, Дмитро БУГАЙОВ та Владислав ЛИСЯНИЙ - 2 місце у байдарці-четвірці.

Також у Дніпрі відбулися змагання чемпіонату України пам’яті Вячеслава Сорокіна з веслування на байдарках та каное.

Спортсмени Київської обласної ШВСМ своєю нечисленою командою за чотири дні змагань зібрали 11 нагород.

На останній, спринтерській, дистанції 200м наші спортсмени вибороли 6 нагород:

Іван СЕМИКІН - 1 місце в байдарці-одиночці та у четвірці;

Даніїл КУЗЬМІН - 3 місце у байдарці-двійці;

Наталія ДОКІЄНКО - 2 місце у байдарці-двійці та у четвірці;

Юлія ЮРІЙЧУК - 2 місце у байдарці-четвірці.

Іван СЕМИКІН - переможець у байдарці-одиночці на спринтерській дистанціі 200м. А також наш спортсмен у красивій та захопливій боротьбі став другим у байдарці-одиночці на дистанції 500м. Поступився Іван лише чемпіону світу U-23-2018 та срібному призеру Європейських ігор-2019 Олегу Кухарику.

Та все ж стартом для веслування, також в Дніпрі, стала всеукраїнська першість серед молоді до 23 років з академічного веслування.

Вікторія ПІРОГОВА та Єлизавета ЖАВОРОНКОВА стали бронзовими призерками у жіночій двійці парній.  Вікторія також здобула "срібло" на стерні чоловічої вісімки.

Владислав ГИСАР виборов 2 місце у складі чоловічої четвірки парної та за крок до нагороди, на четвертому місці фінішував в одиночці.