#Активніпарки запрацювали на території семи громад Київщини

Відразу сім спортмайданчиків «Активні парки – локації здорової України» офіційно відкрито сьогодні, 14 вересня на теренах семи громад Київщини. Об'єкти встановлено для реалізації соціального проєкту, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським в рамках програми "Здорова країна", спрямованого на організацію оздоровчої рухової активності громадян.

 

Макарівська громада

 

Білогородська громада

 

Коцюбинська громада

 

Ірпінська громада

 

Бородянська громада

 

Пісківська громада

 

Немішаєвська громада

Мета проекту – зробити спорт доступним для всіх та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

 

 

 
Відкрив спортивні "активні" парки в Микуличах (Немішаєвська громада), Бородянці (Бородянська громада), Пісківці (Пісківська громада), Копилові (Макарівська громада), Ірпіні (Ірпінська громада), Коцюбинському (Коцюбинська громада) та Святопетрівському (Білогородська громада) очільник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв разом з керівництвом громад.

ФОТОРЕПОРТАЖ: шукайте на світлинах себе

 

 

«Здоров’я починається з турботи про себе та активного способу життя. Саме тому ми з командою хочемо якомога більшій кількості людей на Київщині дати можливість займатися спортом. Для цього будемо відкривати в області сучасні спортивні майданчики. Маємо змогу робити це в рамках ініціативи Глави держави», – зазначив Василь Володін під час відкриття  першого “активного” парку в Броварах.

 

 

 

Так, ці спортмайданчики стали +7 в черзі майбутніх офіційних відкриттів. Зараз на Київщині до відкриття готові близько 35-ти «активних» парків. То ж скоро такі сучасні локації з'являться у багатьох громадах регіону.

 

 

 

А щоб гості урочистостей отримали практичний досвід користування спортивним обладнанням, провели імпровізований турнір з боччі, вправлялися на координаційній лінії, підтягувалися на перекладині, стрибали на скакалці, випробовували на міцність ракетки в спідмінтоні, провели майстер-клас на лавці-тренажері та вчилися під керіваництвом координаторів парків користуватися QR-кодами з доступом до онлайн-тренувань.

 

 

 

Чим обладнана територія спортивного майданчика «Активні парки»? На території парку розташовуватимуться шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парк обладнаний навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом  до онлайн-тренувань різної складності, інформаційними стендами та стендами з мапою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Активні парки – локації здорової України». В громадах Київщини запрацює нова спортивна інфраструктура

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: шукайте на світлинах себе

Фото прес-служби Управління молоді та спорту КОДА
 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

14.09.2021

Читати далі
Згорнути