#Активніпарки: чотири локації запрацювали в Дмитрівській, Боярській та Кожанській громадах

Чотири нових спортмайданчики «Активні парки – локації здорової України» офіційно відкрито 28-29 вересня на теренах трьох громад Київщини. Об'єкти встановлено для реалізації соціального проєкту, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським в рамках програми "Здорова країна", спрямованого на організацію оздоровчої рухової активності громадян.

 

Козаровичі (Дмитрівська громада)

 

Шпитьки (Дмитрівська громада)

 

Боярка (Боярська громада)

 

Триліси (Кожанська громада)

 

Мета проекту – зробити спорт доступним для всіх та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

 

 

Відкрив спортивні "активні" парки за дорученням голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна в Козаровичах та Шпитьках (Дмитрівська громада) та в Боярці (Боярська громада) й Трилісах (Кожанська громада) очільник Управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв разом з керівництвом громад.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на світлинах себе

 

 

Також в урочистостях, які були наповнені показовими виступами спортсменів, турнірами та розважальною програмою, участь взяли маленькі та дорослі мешканці громад та професійні спортсмени. Зокрема, тренер Боряської ДЮСШ, чоловік бронзової призерки Олімпійських ігор у Токіо Алли Черкасової. В рамках свята Олексія Мельника було відзначено Подякою Київського обласного НОКу за розвиток олімпійського руху Київщини.

 

 

«Здоров’я починається з турботи про себе та активного способу життя. Саме тому ми з командою хочемо якомога більшій кількості людей на Київщині дати можливість займатися спортом. Для цього будемо відкривати в області сучасні спортивні майданчики. Маємо змогу робити це в рамках ініціативи Глави держави», – зазначив Василь Володін під час відкриття  першого “активного” парку в Броварах.

 

 

Так, ці спортмайданчики стали +4 в черзі офіційних відкриттів. Загалом на Київщині вже офіційно відкрито 43 «активних» парки, і до відкриття готові інші локації. То ж скоро такі сучасні спортивні споруди з'являться у багатьох громадах регіону.

 

 

І яке ж свято без подарунків? На честь відкриття нової спортивної локації Сергій Тимофєєв презентував кожній громаді спортивну сумку з комплектом спортивного інвентаря – набір для гри в боччу та спідмінтон, фрісбі, експандер, скакалки, м’ячі, координаційна лінія, каримати для фітнесу та інше.

 

 

А щоб гості урочистостей отримали практичний досвід користування спортивним обладнанням та презентованими спортивними снарядами, провели імпровізований турнір з боччі, вправлялися на координаційній лінії, підтягувалися на перекладині, стрибали на скакалці, випробовували на міцність ракетки в спідмінтоні, провели майстер-клас на лавці-тренажері та вчилися під керівництвом координаторів парків користуватися QR-кодами для доступу до онлайн-тренувань. А ігри та конкурси були призові - пан Тимофєєв нагороджував чемпіонів сувенірною атрибутикою з брендом Управління молоді та спорту.

 

 

І насамкінець відзначимо, що на кожну локацію «Активних парків» офіційно на зарплатній основі за рахунок державного бюджету залучено координаторів проекту як відповідальних осіб за парк в кожній громаді. Ключовими завданнями координаторів стане допомога на місцях для залучення громадян до тренувань в «Активних парках». А також - сприяти залученню учнів шкіл у своїй громаді до регулярних фізичних активностей.

 

 

Чим обладнаний спортивний майданчик «Активні парки»? На території парку розташовуватимуться шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парк обладнаний навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом  до онлайн-тренувань різної складності, інформаційними стендами та стендами з мапою.

 

 

"Наша громада прийняла рішення підтримати ініціативу Президента України щодо соціального проекту "Активні парки - локації здорової людини" та реалізувати його. Ми дякуємо Київській обласній державній адміністрації, яка сприяла реалізації президентського проекту та фінансує оплату послуг координатора цього майданчика, - відзначили в громадах. - А головною фішкою цього майданчика є наявність сучасних табличок з QR-кодами, просканувавши які за допомогою смартфона, можна побачити відео-уроки тренувань з відомими спортсменами і займатися самостійно, без тренера".

 

 

Громади Київщини, де офіційно відкрито «Активні парки»:

43. Козаровичі Дмитрівська громада)

42. Шпитьки (Дмитрівська громада)

41. Боярка (Боярська громада)

40. Триліси (Кожанська громада)

39. Пірнове (Пірнівська громада)

38. Жукин  (Пірнівська громада)

37. Підгірці  (Козинська громада)

36. Васильків (Васильківська громада)

35. Обухів (Обухівська громада)

34. Миронівка (Миронівська громада)

33. Петропавлівка  (Борщагівська громада)

32. Вишневе (Вишнева громада)

31. Гатне (Гатненська громада)

30. Фастів (Фастівська громада)

29. Дідівщина (Томашівська громада)

28. Баришівка  (Баришівська громада)

27. Березань (Березанська громада)

26. Яготин (Яготинська громада)

25. Студеники (Студениківська громада)

24. Переяслав (Переяславська громада)

23. Саливінки (Гребінківська громада)

22. Узин (Узинська громада)

21. Біла Церква (Білоцерківська ромада)

20. Фурси (Фурсівська громада)

19. Рокитне (Рокитнянська громада)

18. Медвин (Медвинська громада)

17. Володарка (Володарська громада)

16. Бориспіль (Бориспільська громада)

15. Ревне (Гірська громада)

14. Проліски (Пристолична громада)

13. Микуличі (Немішаєвська громада)

12. Бородянка (Бородянська громада)

11. Пісківка (Пісківська громада)

10. Копилов (Макарівська громада)

9. Ірпінь (Ірпінська громада)

8. Коцюбинське (Коцюбинська громада)

7. Святопетрівське (Білогородська громада)

6. Вишгород (Вишгородська громада)

5. Глібівка (Димерська громада)

4. Іванків (Іванківськса громада)

3. Красятичі (Поліська громада)

2. Нові Петрівці (Петрівська громада)

1. Бровари (Боварська громада)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Активні парки – локації здорової України». В громадах Київщини запрацює нова спортивна інфраструктура

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на світлинах себе

Світлини прес-служби  Управління молоді та спорту КОДА

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.09.2021

Читати далі
Згорнути