«Активні вихідні» в Калиті: оздоровчі заходи, велоперегони та майстер-класи від гонщиків

13 серпня в Калиті на Броварщині відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Активні вихідні».

 

 

З гаслом: «Разом до перемоги!» в рамках заходу автошляхами Броварського району прокотилися велелюдні велоперегони серед усіх бажаючих прихильників активного дозвілля і здорового способу життя.

 

 

На захід, який відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також Київської обласної військової адміністрації та Калитянської  селищної ради, завітав заступник голови Київської ОВА Михайло Ємець, очільник Управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв та організатор велогонки, директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Ребрина.

 

Віковим категоріям учасників відповідали свої дистанції заїздів. Так, найменші, трирічні велогонщики долали 80-метрівку, п’ятирічки відважилися на велобіг в 160 м, а дітки 7-11 рочків їхали цілий кілометр. Натомість підліткам підкорилася двокілометрова дистанція. А дорослі велосипедисти влаштували «покотушки» на дистанцію 3 км.

 

 

Також в рамках велозаїзду відбулися різноманітні активності на локаціях: велосипедні майстер-класи від учасників заходу, велосипедна смуга перешкод та розіграш лотереї серед учасників заходу.

 

 

А ще Оргкомітет додатково відзначив наймолодшого учасника велоперегонів – ним став  2-річний прихильник велоспорту, та найстаршого, 76-річного велосипедиста.

 

 

Загалом за активну участь усі велосипедисти та переможці велоперегонів отримали медаль та цінні подарунки від організаторів та партнерів заходу.

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.08.2023

Читати далі
Згорнути