«Активні парки»: тренування від координатора – ветерана війни. Локація Біла Церква

Сьогодні, 22 серпня в рамках робочого візиту Київщиною начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв завітав до Білої Церкви, де на локації «Активні парки» проводить тренування незвичайний координатор.

Ним став наш захисник, ветерани війни Олександр Прокопенко. Загалом координаторами Активних парків в п’яти громадах Київщини почали працювати з початку цього літа п’ятеро учасників бойових дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ментальне здоров’я. П’ятеро учасників бойових дій стануть координаторами «Активних парків» на Київщині

 

 

Очільник Київщини спортивної вручив Олександру Прокопенку брендовані сумки з логотипом програми «Здорова України» з різноманітним спортивним інвентарем та екіпіруванням для роботи на локації.

ВАРТЕ УВАГИ:

«Активні парки». Перші тренування координаторів – ветеранів війни в Броварах та Баришівці

«Активні парки». Перші тренування координаторів – ветеранів війни в Макарівській та Бишевській громадах

 

 

Відзначимо, що сам проект щодо парків було реалізовано в рамках програми президента України Володимира Зеленського "Активні парки - локація здорової України" - 69 локацій Активних парків виступають компонентами екосистеми ментального здоров'я населення на теренах Київщини.

 

 

В рамках всеукраїнської програми «ТИ ЯК?» Першої Леді країни Олени Зеленської ми дбаємо про ментальне здоров’я, мета якого - зробити піклування про своє ментальне здоровʼя звичним для українців. Дбаючи про психосоціальну підтримку ветеранів російсько-української війни, Управління молоді та спорту КОВА запускає пілотний проект з працевлаштування учасників бойових дій.

 

 

ДОВІДКОВО

“Активні” парки розташовані просто неба, на території загальнодоступних місць відпочинку в паркових зонах. Розраховані спортивні майданчики на різні групи населення. Займатися спортом можна як самостійно, так і за допомогою навігаційних матеріалів з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом  до онлайн-тренувань різної складності. Завдяки такому сучасному рішенню через відео-тренування від відомих спортсменів можна дізнатися, які вправи і як правильно виконувати саме на цьому знарядді. Кожен тренажер багатофункціональний і розрахований на виконання різних видів вправ для різних вікових груп і різної ступені спортивної підготовки. Займатися в “активних” парках може кожен бажаючий у зручний для себе час і завдяки відео-урокам - самостійно, без тренера.

Чим обладнаний спортивний майданчик «Активні парки»? На території парку розташовуються шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом.ЗАВАНТАЖУЙТЕ ДОДАТКИ «АКТИВНІ ПАРКИ»:

ПОСИЛАННЯ НА АКТИВНІ РЕСУРСИ «АКТИВНІ ПАРКИ»:

Цивільно-правовий договір про надання послуг з проведення заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» (ЗАВАНТАЖИТИ)

Рекомендації до цивільно-правового договору про надання послуг з проведення заходів з реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» (ЗАВАНТАЖИТИ)

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 січня 2023 р. № 46 «Деякі питання здійснення окремих заходів з реалізації соціального проекту Активні парки – локації здорової України» (ЗАВАНТАЖИТИ)

Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про розподіл у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання окремих заходів з реалізації соціального проекту “Активні парки - локації здорової України”»

Контактна особа: Дмитро Шевченко, +38 067 135 44 07

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.08.2023

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути