«Активні парки – локації здорової України». В громадах Київщини запрацює нова спортивна інфраструктура

В рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна» в територіальних громадах Київській області розташують спортивну інфраструктуру для активного відпочинку місцевих мешканців.

 

 

Про це йшлося 30 червня під час розширеної наради голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київської області. Презентацію програми на Київщині представив начальник управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

 

 

«В кожній громаді Київщини визначаємо місця, де будуть облаштовані «Активні парки – локації здорової України». В парках обов’язково мають бути розташовані лавочки, шведська стінка, бруси/турніки. Мешканці Київщини вже до Дня Незалежності України мають бути забезпечені умовами для активного відпочинку і обов‘язково має бути враховано запит на те, щоб ці локації були неподалік від домівок наших людей», – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

 

 

Він також додав, що унікальність української програми оздоровлення людей полягає в тому, що на спортивних майданчиках замість звичайних інформаційних табличок можна буде побачити QR-коди. Завітавши на локацію, людина зможе відсканувати такий код за допомогою телефону, обрати комплекс вправ залежно від рівня підготовки, і виконувати обраний варіант з віртуальним тренером.

 

Проєкт «Здорова Україна» ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Його основна мета полягає у створенні умов для організації оздоровчої рухової активності громадян для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їхніх наслідків.

 

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.07.2021

Читати далі
Згорнути