Академія спорту та Пластовий вишкільний центр. Інспекція після деокупації

В рамках робочого візиту містом Буча на Київщині було оглянуто стан спортивної та молодіжної інфраструктури після деокупації міста-героя.

Інспекція відбулася у складі заступника голови Київської обласної державної (військової) адміністрації Віталія Власюка та Сергія Тимофєєва, керівника Управління молоді та спорту. А також представників Бучі - очільника Пластового вишкільного центру Ярослава Храпського та Наталії Додатко, начальниці відділу молоді та спорту Бучанської міської ради.

 

 

Огляд Академії спорту та Пластового вишкільного центру виявив незначні ушкодження в результаті бойових дій. Загалом стан об’єктів задовільний і заклади готові для проведення заходів вже найближчим часом.

Пластовий вишкільний центр готовий приймати заходи у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. Адже пластовий рух є одним з локомотивів національно-патріотичного розвитку особливо зараз, в теперішні непрості часи. Це унікальний  об'єкт, зведений "з нуля" 2018 року, аналогів якому не тільки на Київщині, а й в Україні немає. Пластовий центр є спеціалізованим закладом у сфері реалізації молодіжної політики для забезпечення потреб розвитку пластового руху в Україні.

 

 

Академія спорту в свою чергу готова приймати фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи. Арена, відкрита на 30-ту річницю Незалежності України, розрахована для проведення змагань з видів спорту всеукраїнського та міжнародного значення та підготовки спортсменів до цих змагань. Окрім двоповерхової  будівлі самого спортцентру, де розташований спортивний зал з трибунами до 500 осіб, тут працюють спортмайданчики на відкритому повітрі – це два поля для міні-футболу зі штучним покриттям, баскетбольний майданчик із поліуретановим покриттям та ще кілька багатофункціональних майданчиків для занять різними видами спорту, зокрема майданчик для занять street-файтом.

Все буде Україна!
 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.05.2022

м.Буча
Читати далі
Згорнути