7-річна вимушена переселенка з Київщини відтепер відточує майстерність на чорногорських турнірах

7-річна шахістка з Київщини Марія Цигрик стала переможницею відкритого чемпіонату міста Бар з шахів (Чорногорія) в особистому заліку. Змагалася Марія серед дівчат до 13 років, продемонструвавши результат 5,5 очок з 6.

 

 

Історія Марії Цигрик вже стає, на жаль, типовою для українських спортсменів. Вихованку ДЮСШ "Юність" до Чорногорії занесла війна в рідній Україні з російським загарбником – Марійка там перебуває в статусі вимушеної переселенки разом з родиною.  На початку війни дуже обдарована дівчинка (як про неї відгукується директор ДЮСШ Володимир Корнієнко) вимушена була покинути рідну Білу Церкву та навчання в спортивній школі і податися в чужий край.

Та попри все юна шахістка, маючи велику любов і хист до шахів, не покинула улюбленої справи. Наразі вона продовжує онлайн-тренування зі своїм наставником Віталієм Кириченком, тренером ДЮСШ «Юність».

Нагадаємо, що Цигрик - призерка чемпіонату Київської області серед юнаків дівчат до 8 років, призерка чемпіонату Білої Церкви серед юнаків та дівчат до 8 років.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

24.01.2023

Читати далі
Згорнути