7 нагород Командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное

З 15 по 19 серпня в Полтаві відбувалися змагання Командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное.

Участь у всеукраїніській першості взяли четверо спортсменів Київської області, вихованці Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, здобувши сім нагород.

Іван Семикін став переможцем відразу в обох видах програми - байдарка-одиночка К-1 200 м та байдарка-двійка К-2 200 м.

Даніїл Кузьмін виборов увесь комплект нагород. Бронзовим призером він став в К-1 1000 м, срібним - К-1 200 м місце, а в байдарці-двійці К-2 200 м став чемпіоном.

Наталія Докієнко взяла "золото" в К-1 500 м, а в К-1 200 м стала бронзовою призеркою.

Тренують таланових спортсменів Олексій Семикін та Маргарита Бобильова.