Турнір з греко-римської боротьби, Грузія. Фото

7 медалей різного ґатунку вибороли українські класики в Грузії

У грузинському Батумі на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби взяла участь юніорська збірна України, до складу якої увійшли борці Київщини. 7 медалей різного ґатунку завоювали підопічні Віктора Лозового та Яшара Насирова на цьому престижному турніру. Престижному, так як він є відбірковим до чемпіонату Європи та світу.

 

 

У змаганнях, які відбувалися з 12 по 14 травня, взяли участь країни, які диктують моду в класичній боротьбі всьому світу. Загалом по кілька команд привезли 11 держав, серед яких Грузія, Іран, Вірменія, Азербайджан, Туреччина, Росія, Узбекистан, Білорусь, Польща, Німеччина та, звичайно, Україна.

 

 

Демонструючи дуже професійну боротьбу, українські класики перемагали господарів та не поступалися іранцям.

Отже, результати. Чемпіонами стали два представники Київської області Іван Черкас і Сергій Грушин та борець з Кривого Рогу Дмитро Васецький. Єдиним срібним призером став Парвіз Насибов із Запоріжжя. А бронзу вибороли Олександр Грушин і Віталій Андрійович з Київщини та харків’янин Андрій Кулик.

 

 

«Дуже задоволений виступами своїх борців. Добре боровся Черкас. Програючи в кожній сутичці, Ваня примудрився виграти кожну. Засудили Сашу Грушина у поєдинку з грузином, він став третім, хоча мав всі шанси на перемогу,  - коментує виступи старший тренер збірної команди України серед юніорів Віктор Лозовий. – Взагалі змагання гостинні грузини організували та провели, як і очікувалося, на високому професійному рівні. Єдине, що нам бракувало, так це достатнього фінансування».

 

 

Всі новини боротьби греко-римської тут

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.05.2018

Читати далі
Згорнути