6 титулів чемпіонів світу і 4 - віце-чемпіонів здобула Київщина на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

У Белграді (Сербія) завершилися перші Всесвітні учнівські спортивні ігри – ISF U15 World School Sport Games 2021, які відбувалися з 11 по 19 вересня.

До складу збірної команди України увійшли 21 представник Київської області  з шести видів спорту - боротьба вільна та греко-римська, волейбол, легка атлетика, тхеквондо.

В результаті спортовці Київщини здобули 10 медалей, серед яких шість золотих та чотири срібні нагороди, - повідомляє начальник Київського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Анатолій Ільченко.

Зокрема, команда вихованок Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» перемогла у змаганнях з волейболу серед дівчат, виборовши титул чемпіонок світ.

 

 

Вихованки Броварського спортивного фахового коледжу здобули два золота та срібло з легкої атлетики - Вероніка Пензарева стала володаркою двох золотих медалей, а Андрій Шимчук – срібної.

 

 

Також маємо золото та срібло в греко-римській боротьбі, які вибороли учні Крюківщинської ЗОШ 1-3 ступенів. Так, Микола Левченко виборов золото у ваговій категорії 38 кг, а Владислав Покотило –  срібло у 57 кг.

 

 

Також найвищі сходинки п’єдесталу пошани посіли борчині, вихованки ДЮСШ (Обухів), учениці Академічного ліцею №1 міста Українка, Влада Попова – у ваговій категорії 36 кг та Євгенія Друзенко у ваговій категорії 39 кг.

 

 

У змаганнях з тхеквондо, де збірна України посіла перше загальнокомандне місце, маємо два срібла. У ваговій категорії 57 кг виборов медаль Денис Павлюков, учень Петропавлівського ліцею №1, а у ваговій категорії 61 кг – Артем Балака, учень Ірпінського ліцею №3.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.09.2021

Читати далі
Згорнути