досвід роботи Управління спорту в умовах коронавірусу. Фото

3,5 місяці карантину: досвід роботи Управління спорту в умовах коронавірусу

Нещодавно Міністр молоді та спорту України  Вадим Гутцайт відзвітував про 100 днів роботи в умовах карантину. “Карантин триває вже з березня та ми впевнені, що за 3,5 місяців у вас відбулося багато чого, про що можна розповісти. Чому це потрібно? Ми разом працюємо над однією ідеєю - популяризувати спортивний та здоровий спосіб життя. Треба більше говорити про те, що робиться, щоб люди розуміли, що ця галузь не стоїть на місці та постійно розвивається”, - запросила колег по спорту взяти приклад прес-служба Міністерства молоді та спорту.

Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації долучається до своєрідного челленджу, адже нам є що сказати, як відзвітувати, чим похвалитися. Отже, почнемо.

 

Сергій Тимофєєв

 

Команда Управління на чолі з Сергієм Тимофєєвим, незважаючи на всесвітню пандемію, що викликала вимушену перерву у світовому спорті, продовжувала роботу з покращення спортивної галузі Київської області під час карантинних обмежень, послаблень та продовжуватиме  працювати надалі.

 

Команда Управління фізичної культури і спорту

 

Що було зроблено, над чим працювали, звичайно, дотримуючись всіх протиепідемічних правил?
Під час карантину за дорученням Голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна тривала безперебійна розбудова спортивної інфраструктури, реалізовувалися проєкти для спортсменів і тренерів, присвоювалися звання кандидатів в майстри спорту та майстри спорту України.
Після послаблень карантину затверджено склад штатної збірної Київщини з резервного спорту, відновилися районні змагання, обласні кубки та чемпіонати, розпочалися навчально-тренувальні збори, вручаються Почесні грамоти та Подяки від Управління працівникам спортивної сфери, проведено огляд-конкурс серед ДЮСШ.
Отже, спорт працює.

Зупинимося на кожному пункті проведеної роботи протягом 3,5 місяців карантину більш детально.

 

 

РОЗБУДОВА СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ
Розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася під час коронавірусної загрози. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.
Будуються та реконструюються спортивні об’єкти в області в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки та держаних програм.

 

 

Об’єкти, відкриті у 2020 році:
Один мультифункціональний майданчик з гумовим покриттям для занять ігровими видами спорту розміром 42х22 м:
- Броварський район, Калинівська ОТГ, с. Калинівка, вулиця Шкільна (відкрито 20.06.2020)

 

 

Три міні-футбольних поля зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчики з вуличними тренажерами:
- Кагарлицький р-н, с. Стайки, вул. Шкільна, 1 (відкрито 04.06.2020)
- Згурівський район, с. Нова Олександрівка, вул. Перемоги, 2 (відкрито 01.06.2020)
- Згурівський район, смт Згурівка, вулиця Українська, 61 (відкрито 01.06.2020)

 

 

10 Workout-майданчиків з тренажерами та штучним газоном, відкриті в опорних закладах освіти:
- Броварський р-н, с. Гоголів, вул.Київська, 167, Гоголівська ЗОШ (відкрито 22.05.2020)
- Студениківська ОТГ, Переяслав-Хмельницький р-н, с. Студеники, вул. Шкільна, 27, Студениківський опорний заклад (22.05.2020)
- Вишгородський р-н, с.Жукин, вул.Чубінідзе, 4, Жукинська ЗОШ (27.05.2020)
- Миронівський р-н, с. Потік, вул.Васильченка, 1, Потіцький академічний ліцей (03.06.2020)
- Кагарлицький р-н с. Стайки, вул. Шкільна, 1, Стайківський опорний заклад загальної середньої освіти (відкрито 04.06.2020)
- Білоцерківський р-н, с. Шкарівка, вул.Миру, 5, Шкарівська ЗОШ (відкрито 10.06.2020)
- Білоцерківський р-н, село Озерна, вулиця Шкільна, 17, Озернянська ЗОШ (відкрито 23.06.2020)
- Ставищенський р-н, с. Іванівка, вул.Леніна, 56, Іванівська ЗОШ (відкрито 23.06.2020)
- Ставищенський р-н, с. Красилівка, вул. Голощапова, 6, Красилівський академічний ліцей  (відкрито 23.06.2020)
- Бориспільський р-н, с. Проліски, Пролісківська філія Щасливського НВК (відкрито 01.07.2020)

 

 

Загалом у 2020-му планується відкриття 81 спортоб’єкта – 21 мультифункціональний майданчик, 10 міні-футбольних полів 42х22 м та майданчиків з вуличними тренажерами, 46 майданчиків для Workout в опорних навчальних закладах. А також заплановано відкриття недобудов з минулого року, серед яких — чотири повнорозмірних футбольних поля зі штучним покриттям розміром 110х70 м.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

ЗАТВЕРДЖЕНО СКЛАД ШТАТНОЇ ЗБІРНОЇ З РЕЗЕРВНОГО СПОРТУ
18 травня 2020 року підписано наказ №1 про “Затвердження кількісного складу Штатної спортивної команди Київської області резервного спорту чисельністю 58 спортсменів-інструкторів”. На посаду спортсменів–інструкторів штатної команди кандидатів прийнято на умовах укладених контрактів терміном з 1 червня 2020 року по 31 грудня 2020 року згідно штатного розпису.
До складу штатної команди Київської області з резервного спорту на 2020 рік увійшли представники наступних видів спорту: лижні перегони, бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, велосипедний спорт, дзюдо, легка атлетика, плавання, біатлон, веслування на байдарках та каное.

 

 

СКЛАД ЗБІРНИХ КОМАНД УКРАЇНИ ЗА УЧАСТЮ КИЇВЩИНИ
У 2020 році до складу збірних команд України з літніх олімпійських видів спорту входять 413 осіб (основного складу – 120, кандидатів – 144 та резерву – 149 осіб).
Із зимових олімпійських видів спорту – 31 особа (11, 10 та 10 осіб відповідно).
З неолімпійських видів спорту 555 (268, 152 та 135 відповідно) спортсменів Київської області.
А також 86 членів з паралімпійських видів спорту (50,18,18 відповідно).

 

 

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЄКТИ
“Спорт вдома в умовах коронавірусу”
Управління започаткувало інформаційний спортивний проєкт “Спорт вдома в умовах коронавірусу”. В рамках проєкту провідні спортсмени та тренери Київської області ділилися досвідом, як тренуються та підтримують свою фізичну форму й моральних дух в умовах домашньої самоізоляції.
Участь в проєкті, що тривав з березня по травень, взяли 32 провідних спортсмена та тренери Київської області.

 

 

"Огляд-конкурс серед ДЮСШ"
Огляд-конкурс організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області за 2019 рік за участю всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області, незалежно від форми власності та підпорядкування.

Результати конкурсу оголошено в червні місяці. Свідоцтва переможцям наразі вручаються безпосередньо на місцях Сергієм Тимофєєвим.

 

 

ВІДНОВЛЕНО ОБЛАСНІ КУБКИ ТА ЧЕМПІОНАТИ
В залежності від етапів послаблення карантину відновилися і проведені районні змагання, обласні кубки та чемпіонати:
- Тренувальний бейсбольний матч гравців команд “Атма-1” та “Атма-2” (Київська область) пам’яті Олексія Костюченка (17 травня, Київ)

 

 

- Літній Кубок з велоспорту до Дня захисту дітей — відкрита першість велошколи “Промінь” серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат (1 червня, траси Сквирського району)
- Відкритий чемпіонат Київської області з риболовного спорту серед спортсменів з ураженнями опорно–рухового апарату (червень, озеро «Карпич», с.Гвоздев Васильківського району)
- І-й етап відкритого літнього Кубку Київської області з багатоетапних перегонів з велоспорту на шосе пам’яті заслужених тренерів України Миколи Мудренка, Леоніда Матвєєва, Сергія Симоненка, Геннадія Міняйленка, Євгена Естерле (5-7 червня, траси Сквирщини)
- Відкритий Кубок Київської області з вейкбордингу (13 червня, с.Вишневе, Києво-Святошинський район)

 

 

- Чемпіонат Київської області з риболовлі фідером серед спортсменів з порушеннями слуху (14 червня, с. Хотянівка, Вишгородський район)
- Перший етап відкритого Кубку з мотокросу спортивно-технічного клубу «СОНА» (14 червня, Буча)

 

 

- Київщина прийняла естафету Олімпійського дня-2020 (17 червня, Гостомель)
- Чемпіонат Київської області з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодших (21 червня, м.Українка, Обухівський район)

 

- Чемпіонат Київської області з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок. Минулими вхідними перший тур обласної першості (27-28 червня,  Українка Обухівського району)
- Щотижня проводяться етапи регіональних змагань та турніри з кінного спорту: «Equides Cup»,  «Equides Dressage Cup»,«FLYING HORSES CUP»

 

РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ
З часу послаблення карантинних обмежень було проведено 26 навчально-тренувальних збори зі спеціальної фізичної підготовки для спортсменів збірних команд Київської області з олімпійських видів спорту.

А саме: греко-римської боротьби, важкої атлетики, боксу, легкої атлетики, велоспорту, веслування на байдарках і каное, дзюдо, баскетболу, волейболу, гандболу, футболу, бейсболу, футболу, водного поло та неолімпійських видів спорту, таких як: спортивне орієнтування, козацький двобій, ушу.

Прийняли участь у вищезазначених заходах близько 400 спортсменів та 50 тренерів.

 

 

ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ та РОЗРЯДИ
За результатами участі у змаганнях спортсменам та тренерам області присвоєно:
- Заслужених тренерів України: 2 (з олімпійських видів спорту), 2 – неолімпійські та 2 з паралімпійських видів спорту
- Майстрів спорту України міжнародного класу: 3 – з олімпійських, 8 з неолімпійських, 1 з паралімпійських видів спорту
- Майстрів спорту України: 105 з неолімпійських, 2 з олімпійських, 1 – спорт осіб з інвалідністю
- Кандидати в майстри спорту: Всеукраїнська федерація черліденгу - 14 розрядів, відокремлений підрозділ Української спортивної федерації «Козацький Двобій» в Київський області -  2 розряди, спортивна аеробіка, кікбоксинг ВАКО - 16  розрядів.

 

 

ВРУЧЕНО ПОЧЕСНІ ВІДЗНАКИ
Підготовлено та урочисто нагороджено Почесними грамотами та Подяками управління фізичної культури і спорту:
- директорів, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл Білоцерківського, Броварського, Бориспільського районів та відповідних міст з нагоди успішного підсумку в огляд-конкурсі за 2019 рік
- колективи районних адміністрацій та міських рад за розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту на території Київської області.

 

 

УКЛАДЕНО УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ
З метою розвитку фізичної культури і спорту Управління укладає угоди про співпрацю та співробітництво з громадськими організаціями спортивного напрямку.
Цьогоріч підписано договори з наступними федераціями:
- Київський обласний відокремлений підрозділ ГО «Українська федерація вейкбордингу та воднолижного спорту»
- Громадська організація «Український союз кікбоксингу» (пролонговано угоду)

- Київська обласна асоціацієя футболу (угоду буде укладено після подання всіх необхідних документів)

- ГО «Київська обласна федерація волейболу» (угоду буде укладено після подання всіх необхідних документів)

 

 

ПУБЛІЧНЕ ВИСВІТЛЕННЯ
І насамкінець. Увесь карантинний період часу вся проведена спортивна робота на Київщині, а також інформація про правила роботи в умовах послаблень карантину оперативно висвітлювалася на сайті Управління фізичної культури та спорту і в соціальних мережах та каналах: facebook.com/SPORTKODA/, twitter.com/UpravlinnaSport, nstagram.com/sport_koda_/, Youtube, Telegram: t.me/Sport_KODA.

ДАЛІ БУДЕ...

#Київщинаспортивна

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.07.2020

Читати далі
Згорнути