Чемпіонат України з дзюдо, Суми. Фото

300 спортсменів виборювали нагороди чемпіонату України з дзюдо

19 лютого Сумський легкоатлетичний манеж приймав чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. 286 спортсменів з 22 регіонів (крім Вінницької, Тернопільської та Чернівецької областей) взяли участь у змаганнях.

Виборювала нагороди всеукраїнської першості також збірна команда Київської області, і, треба відзначити, виборола.

Славутич представляла Христина Гоман, яка лише півроку тому отримала звання майстра спорту України. За результатами змагань вихованка Олега Копилова у ваговій категорії +78 кг здобула бронзову нагороду на Чемпіонату.

3 нагороди здобули спортсмени спортсмени Київської обласної ШВСМ. Анастасія Чижевська посіла друге місце у ваговій категорії 57 кг. Дмитро Дерев‘янко став бронзовим призером у вазі 60 кг. Також на третій сходинці п’єдесталу поряд Дмитром опинився і Дільшот Халматов (60 кг).

Що ж до інших представників Київщини, які не потрапили в призери, то маємо такі результати: Анжела Жуковська - 5 місце, Денис Тупицький– 7 місце, Денис Ковальчук - 5 місце, Ігор Кохан - 5 місце.