3-й етап виходу з карантину: запрацюють басейни, спортклуби та ДЮСШ

З 22 травня в Україні розпочалася друга хвиля карантинних послаблень. На Київщині епідеміологічна ситуація дозволила послабити карантинні заходи з 26 травня. В новому етапі виходу з карантину зокрема проводяться спортивні заходи, з урахуванням рекомендацій МОЗ.
Нагадаємо, що з 11 травня членам Національних збірних команд України вже було дозволено брати участь у навчально-тренувальному процесі.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 № 392 з 1 червня розпочнеться робота закладів фізичної культури і спорту (ДЮСШ, ШВСМ, ЦОП, інші), спортивних клубів та фітнес центрів.
Обов’язкова умова! Відповідні послаблення в різних регіонах країни можливі на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що приймається, виходячи з оцінки епідемічної ситуації та відповідності дотримання регіоном ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених постановою.
Функціонування басейнів дозволено, але за окремих умов

В Україні з 1 червня можна буде відвідувати басейни. Про це заявив під час брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов:
"Коли ми приймаємо рішення щодо того чи іншого ослаблення на різних етапах виходу з карантину, ми в тому числі дивимося на епідемічну ситуацію, що є в різних країнах світу, дивимося на рекомендації як наших епідеміологів, так і рекомендації епідеміологічних інститутів світу. Тому нами було прийнято рішення, що починаючи з першого червня, тобто з третього етапу виходу з карантину, буде відновлено роботу спортивних комплексів, фітнес-центрів разом з басейном, тобто починаючи з першого червня"
Міністерство охорони здоров’я опублікувало постанову “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту”.

Відтак, функціонування басейнів дозволено:
- для індивідуального відвідування;
- для спортивних навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старше;
- за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 4 осіб для індивідуальних занять та не більше 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метрових басейнах;
- за умови одночасного перебування на одній доріжці не більше 2 осіб для індивідуальних занять та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп у 25-метрових басейнах.
Зокрема, на період карантину забороняється:
- функціонування спа-зон та надання послуг масажу, фітнес-барів, та кулерів з водою, дитячих кімнат;
- одночасне використання багатофункціональних тренажерів кількома відвідувачами;
- проведення групових занять для понад 10 осіб та інших групових занять, що передбачають безпосередній фізичний контакт;
- проведення групових занять для дітей віком до 12 років.
З усіма іншими пунктами можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3gvPddy

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

29.05.2020

Читати далі
Згорнути