25 нагород з Гайльбронну в Ірпінь везуть кікбоксери з Міжнародного турніру Germany Open

13 травня місто Гайльбронн, земля Баден-Вюртемберґ приймав Міжнародний турнір з кікбоксингу ІСКА Germany Open.

Змагання в Німеччині зібрали близько 970 учасників із 10 країн світу. В тому числі кікбоксерів з України, яку представляв місто-герой Ірпінь.

Спортивний клуб «Реформа» у складі дев’яти спортсменів гідно представив нашу державу Україну на міжнародній арені, виборовши 10 золотих, сім срібних та вісім бронзових нагород. Завдяки такому медальному доробку Україна увійшла в ТОП-3 серед країн-учасниць - її обійшли тільки Німеччина та Швейцарія.

«У кожній ваговій категорії змагалось від 13 до 20 спортсменів. Провівши суперові двобої, показавши силу та міць, до скарбнички покладено 25 нагород різного ґатунку. Шестеро спортсменів стали чемпіонами, а ще троє – призерами турніру», - відзначив тренер ірпінців Володимир Сотін.

Микитин Олександр – 2 бронзи

Не лишився без заслуженої нагороди і тренер СК «Реформа» - Володимир Сотін був відзначений спеціальною золотою медаллю за чудову підготовку дітей та вклад в розвиток дитячого кікбоксингу.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!