2-й етап Кубку світу з гирьового спорту, Данія. Фото

2-й етап Кубку світу з гирьового спорту: у Київщини два срібла і бронза

В Нестведі (Данія) завершився 2-й етап Кубку світу з гирьового спорту, який тривав з 7 по 9 березня.

В турнірі брала участь національна збірна команда України у складі з представників Київської - Андрій Махновський, Валентин Бербеничук, Віталій Андріяш та Полтавської - Ярослав Сушко, Віталій Білоус - областей.

В результаті змагань гирьовики Київщини здобули до скарбнички області два срібла та одну бронзу.

Так, Віталій Білоус посів друге місце у ваговій категорії 78 кг, у двоборстві. Також другим став Андрій Махновський – в/к +95 кг, довгий цикл. А бронзовим призером Кубку світу став провідний гирьовик Київщини Валентин Бербеничук у вазі 95 кг, довгий цикл.

Ще одне золото Україні приніс Ярослав Сушко з Полтавщини у двоборстві (+95 кг).