+2 простори на мапі Київщини: мережа молодіжної інфраструктури розширюється

Мережа молодіжних центрів та просторів Київщини розширюється. Ще два молодіжні простори з'явилися на мапі молодіжної інфраструктури Київської області завдяки проекту «PRO МЦ». Відтепер на теренах Київщини для потреб молоді функціонують вже 32 молодіжні центри, простори і хаби.

 

 

Відбулося відкриття молодіжного простору «МолодьPro » у Гірській громаді, на яке завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв.

 

 

У Коцюбинській громаді для місцевої молоді за участі заступника начальника управління молоді та спорту КОВА Світлани Назарук відкрили молодіжний простір «Bilka Hub».

 

 

Простори працюватимуть з метою задоволення потреб активно зростаючої молодіжної спільноти громади. Відзначимо, що приміщення молодіжних просторів використовуватимуться для молодіжної роботи, тут проводитимуться заходи неформальної освіти. Отже, відтепер молодь має офіційне власне місце, де зможе організовувати своє змістовне дозвілля.

 

 

«Цей простір - це не тільки обіцянки, це можливості, що чекають на кожного з нас. Тут ми збираємося, щоб обговорити, створити плани й діяти! Цей простір - місце, де кожна ідея знаходить свій шлях до реалізації. Ми розпочинаємо тут і зараз. Спільно ми будемо творити не тільки історію, але й майбутнє. Цей простір - чистий аркуш паперу, де можна писати найяскравіші розділи історії нашої молодіжної діяльності. Нехай цей день стане початком безмежних можливостей та успіху. Хай відкриття простору буде приводом для того, щоб рушити вперед, втілюючи кожен наш задум у реальність», - коментують в гірському молодіжному просторі «МолодьPro».

 

 

Довгоочікуване відкриття просторів для молоді у Горі та Коцюбинському у межах проєкту «PRO МЦ» супроводжувалися вітальними словами, морем посмішок та сяючими від радості очима молоді, командотворчими іграми, елементами змістовного дозвілля та подарунками.

 

 

«Сьогодні ми відкрили молодіжний простір громади “Bilka” в Ліцеї №1, створення якого ініціювала молодь селища, яка прагне мати зону для спілкування та розвитку. Вже почув багато цікавих ідей та пропозицій. Приємно, що маємо небайдуже юне покоління, яке варте підтримки. Молодь - це не тільки наше майбутнє, а це ті, хто вже тут і зараз творить це майбутнє, докладає зусиль до Перемоги та дбає про розвиток України як потужної держави. Переможемо! Слава Україні!», - коментує голова Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш.

 

 

То ж нехай нові молодіжні простори стануть місцем реалізації ініціатив молоді громад, і функціонуватимуть для  задоволення потреб молодіжної спільноти.

Адже поява нових молодіжного об’єктів є надзвичайно важливою складовою для пропагування здорового способу життя та психоемоційного здоров’я молоді в умовах воєнного стану – локації виступають компонентами екосистеми ментального здоров'я населення на теренах Київщини.

 

 

Відзначимо, що заходи реалізовано ГО «Інститут соціальної трансформації» спільно з Київським обласним центром за сприяння Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації. Відкриття молодіжних центрів відбуваються у межах програми «Тримай», що впроваджується Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine у партнерстві з громадською організацією «YouthUp» за підтримки ЄС та Німецького банку розвитку KfW.

 

 

Дякуємо нашим Захисникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.12.2023

Читати далі
Згорнути