Владислав Гераскевич. Фото

19-річний скелетоніст продемонстрував український результат за тиждень Олімпіади-2018

19-річний дніпрянин Владислав Гераскевич не задовольнився виключно історичністю своєї місії на Іграх-2018 і пішов далі.

Змагання скелетоністів на Олімпіаді в Пхьончхані розпочалися вчора, 15 лютого, і Гераскевич, стартувавши в них, став першим українським олімпійцем у цьому виді спорту.

При цьому Владислав не знітився і за підсумком двох вчорашніх заїздів зайняв місце в середині протоколу, ставши 15-м. Сьогодні ж українець не лише втримався на займаних позиціях, але й завдяки прекрасній заключній спробі, у якій він показав сьомий результат, посів підсумкову 12-ту позицію. Гераскевич фінішував відразу за бронзовим призером Олімпіади-2014 Меттом Антуаном зі США.

Треба сказати, що це 12-те місце наймолодшого у складі олімпійської збірної України пхьончханівського зразка спортсмена – найвищий для нашої команди результат за тиждень олімпійської змагальної програми. Досі найліпшим залишалося 14-те місце Віти Семеренко в біатлонному спринті. Крім того, Гераскевич зробив ще й особистий якісний стрибок угору. На торішньому чемпіонаті світу він ще був 24-м.

А чемпіоном прогнозовано став лідер поточного світового сезону Юн Сон-Пін із Кореї. Він мав велику перевагу над рештою конкурентів. Фактично, медальна боротьба велася лише за срібло-бронзу.

Найболіснішими підсумки сзмагань стали для латвійських братів Дукурсів, котрі фінішували відразу під п’єдесталом. А мартінс після срібних нагород у Ванкувері і Сочі збирався у Пхьончхані поборотися за золото.

Скелетон. Чоловіки
30 учасників

1. Юн Сон-Пін (Корея)
2. Нікіта Трєгубов (ОСР)
3. Дом Парсонс (Великобританія)
4. Мартінс Дукурс (Латвія)
5. Томасс Дукурс (Латвія)
6. Кім Чжі-Су(Корея)
7. Аксель Юнґк (Німеччина)
8. Крістофер Ґротер (Німеччина)
9. Александр Ґасснер (Німеччина)
10. Джері Райс (Великобританія)
11. Метью Антуан (США)
12. Владислав Гераскевич (Україна)

За інформацією https://www.ua-football.com

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.02.2018

Читати далі
Згорнути