чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій, Туреччина. фото

18 медалей українських юніорів на чемпіонаті ABAF U20

12-13 вересня Стамбул (Туреччина) приймав чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) серед юніорів U-20.

Українці виграли на ньому 18 медалей – 11 золотих, чотири срібні і три бронзові та посіли 2 загальнокомандне місце серед 12 команд, поступившись лише туркам, господарям змагань.

Свій медальний внесок до національної медальної скарбнички зробили і представники Київщини.

Спортсменка Київської обласної ШВСМ Марія Буряк на цих змаганнях  представляла нашу державу  у бігу на 400 м з бар'єрами  та у складі естафетної команди у бігу 4х400м (перемогли з часом 3.43,53 хв) і зробила це блискуче! Дві перемоги - гарний внесок у командний здобуток українців.

Рекорд чемпіонатів з метання списа встановив Артур Фельфнер (76,52 м), здобувши золоту нагороду. Попереднє досягнення він перевершив на 20 сантиметрів.