міжнародні змагання серед тріатлоністів Слов’янська хвиля. Фото

13-й рік поспіль Переяслав приймає "Слов’янську хвилю" – тріатлоністів зі всієї України

1 червня Переяслав став святом спорту – у місті відбувалися міжнародні змагання серед тріатлоністів “Слов’янська хвиля-2019”.

 

 

Близько 9-ї години ранку на березі Канівського водосховища, на дамбі поблизу насосно-перекачувальної станції, було людно: тут зібралися учасники й організатори, а також численні вболівальники традиційних, уже тринадцятих за ліком, змагань з тріатлону “Слов’янська хвиля”. 

Слова вітань та побажань для присутніх виголосили міський голова Тарас Костін, який, до речі у складі команди теж став учасником змагань, подолавши водну дистанцію в 1,9 км, депутат міської ради В’ячеслав Саулко,  ідеолог та голова оргкомітету “Словянська Хвиля” Євген Панов, керівник прес-служби ТОВ “Югенергопромтранс” Юрій Коломієць. Проповідь-побажання провів протоієрей Геннадій.

Традиційно вручили коровай гостю нашого міста та найстаршому учаснику змагань 66-річному італійцю Валеріо.

 

 

За попередьою інформацією, в індивідуальному заліку вперше переміг Олександр Хадико з міста Путивль, що на Сумщині, показавши результат 4 год 21 хв 8 сек. Другим став харків’янин Ігор Поливаний (4:28:34). Бронзовим призером, поступившись шістьма хвилинами, став переяславець Антон Мамітько. Чемпіон двох попередніх сезонів Юрій Клим був цього разу четвертим (4:35:33). 

Серед 14 чоловічих команд, що брали участь у змаганнях, команда переяславців у складі Віталія  Куйбіди, Тараса Котченка та Анатолія Тірбаха виборола срібні нагороди. Нагадаємо, спортсменам під час змагань потрібно було пропливти 1,9 км, проїхати на велосипеді 90 км та пробігти дистанцію 21,1 км. У цьому році до Переяслава завітало 75 тріатлоністів, які виступали в індивідуальній гонці та 19 команд.

 

За інформацією Переяславської міської ради

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.06.2019

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути