13 медалей та перспектива участі в Євро-2023 – результат чемпіонату України з боротьби для Київщини

З 19 по 22 січня в Ужгороді тривав чемпіонат України зі спортивної боротьби серед борців та борчинь до 23-х років.

«Потужною командою виступили на змаганнях спортсмени Комунального закладу Київської обласної ради «Центр олімпійської підготовки» та здобули 12 нагород, - коментують в спортивному закладі. - У командному заліку борці греко-римського стилю посіли друге командне, а борці вільного стилю здобули для Київщини четверте місце».

Артур ГЕРБИЧ (греко-римська боротьба, 63кг) - 3 місце

Ще одну нагороду, 13-ту за ліком, для збірної Київщини здобув одноклубник Микити Політаєва з СК «Крюківщина-ДШВСМ» Володимир ПАВЛЕНКО. Виступаючи у ваговій категорії 77 кг з греко-римської боротьби підопічний Дмитра Пікалова виборов титул віце-чемпіона України.

Нагадаємо, що за результатами змагань комплектується збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи U23, що відбудеться 13-19 березня у Будапешті (Румунія), тож розраховуємо щонайменше на чотирьох учасників континентального чемпіонату.

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!