10 країн приїхали до Мукачевого на турнір з греко-римської боротьби

У Мукачевому завершився ХХ міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам`яті Михайла Токаря.

Цьогоріч позмагатися за першість на Закарпаття приїхали досвідчені спортсмени з 10-ти країн світу, серед яких і титуловані призери чемпіонатів світу. Змагалися юнаки з України, Чехії, Словаччини, Сербії, Литви, Молдови, Білорусі, Угорщини.

220 учасників заходу впродовж двох днів, 17-18 листопада виборювали медалі у різних категоріях та стилях, однак почесні перші місця посіли кращі з кращих.

Білоцерківські борці, учні Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, який очолює Володимир Балясников, здобули п’ять медалей.

Єдине срібло змагань здобув Олександр Саюшкін, виступаючи у ваговій категорії 110 кг.

Бронзовими призерами змагань стали Максим Щербаков (80 кг), Микита Алєксєєв (80 кг), Олександр Яковлєв (51 кг) та Владислав Куркулін (45 кг).

Нагадаємо про одне з досягнень Михайла Токаря. Після розвалу Союзу в області де-не-де існували розрізнені осередки цього виду спорту, лише в 1997-му завдяки ініціативі Токаря була створена Закарпатська федерація греко-римської боротьби. Об’єднали всі осередки та секції греко-римської боротьби з Мукачево, Мукачівського, Тячівського, Виноградівського, Хустського та Берегівського районів у єдину структуру. І тепер греко-римська боротьба приносить найбільше залікових балів для Закарпаття серед усіх олімпійських видів спорту.