10 хокейних клубів боролися за «Кубок Святого Миколая» в Богуславі

Відкритий Кубок Київської області з хокею серед юнаків 2013-2014 років народження «Кубок Святого Миколая» 18-19 грудня розіграли на льодовій арені «Льодограй» в Богуславі. Хокейний турнір традиційно відбувся за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації.

Відзначимо, що це вже треті офіційні відкриті змагання на Кубок Київщини, який проводиться в листопаді-грудні на богуславському льоду серед різних вікових категорій.

Відкритий Кубок Київської області з хокею «Перша Шайба» серед юнаків 2015-2016 р.н.

Відкритий Кубок Київської області з хокею до Дня Захисника серед юнаків 2013-2014 р.н.

Участь в розіграші найпрестижнішого трофея області протягом двох змагальних днів брали десять команд з різних регіонів України: це господарі арени, богуславські «Шершні» та гості заходу - київські команди «Сокіл» і  «Бульдоги», вінницький «Патріот», ХК «Кременчук» з однойменного міста, дніпряни - «Ягуар» та «Дніпро» та одесити, ХК «Морські Вовки».

Провівши по дев’ять матчів, суддівська бригада розподілила місця наступним чином. Володарем Кубка Святого Миколая вже вкотре став ХК «Кременчук» - здобувши вісім перемог, поступився лише в одній матчевій зустрічі. Срібним призером змагань стали вихованці ДЮСШ «Сокіл 2013» (Київ) – в активі у соколят сім перемог та по одній нічиїй і програшу. І нарешті бронзу до Вінниці повіз ХК «Патріот», вигравши сім та програвши два поєдинки. Представники Київщини цього разу лишилися без призових місць – богуславці зайняли п’ятий і  дев’ятий щабель турнірної таблиці.

10 місце - ХК «Дніпро» (Дніпро)

«Нагороди та безліч подарунків. Це справді чудо для дітей. Турнір ледь не відмінили. Але завдяки силам ЗСУ Кубок відбувся, - коментують в ХК «Шершні». - Коли щодня звучать тривоги... Коли щодня у дітей стрес, бо елементарні речі недоступні - тепло, світло, навчання, тренування... То не важливо, хто яке місце посів. Головне, що в цей складний час у дітей був святковий настрій і діти займались улюбленою справою. Віримо в ЗСУ! Все буде хОКей!»

Організатори та партнери змагань щодня працюють над тим, щоб попри воєнний стан через військову агресію російського окупанта хокей в Україні розвивався і у великих містах, і в регіонах:

"Ми прагнемо, щоб хокей став частиною кожної родини в кожному місті, щоб кожна дитина вміла кататися на ковзанах та в майбутньому прагнула стати олімпійським чемпіоном".

Відзначимо, що захід відбувся під керівництвом Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації, Відокремленого підрозділу Федерації хокею України в Київській області та за підтримки партнерів - лотерейного оператора компанії МСЛ і Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та органів місцевого самоврядування.